Slovak Czech English

Kované zábradlia a mreže.

ornamentVoľbou správneho zábradlia môžete Vášmu domovu dodať ten správny "šmrnc". Nech ide o interiérové ​​či exteriérové ​​zábradlia, zhotovíme ho podľa Vášho želania alebo návrhu architekta.

Pre rôzne typy objektov sa samozrejme hodia rôzne typy. Ideálne je, keď kované zábradlia doplňuje napríklad aj kovaný plot, prípadne ďalšie kované doplnky. Štýl kovania prispôsobíme štýlu domu, ktorý majú naše výrobky zdobiť.

Zábradlie pre terasy a balkóny

Na zábradlí, ktoré je umiestnené v exteriéroch, sú kladené vysoké nároky. Preto zábradlie pre vonkajšie použitie ošetrujeme rovnako ako ploty vysoko kvalitnou povrchovou úpravou, ktorá zaistí jeho dlhú životnosť a stále krásny vzhľad.

Vnútorné zábradlie a zábradlie na schodisko

Interiérové ​​zábradlie by malo byť v dokonalej harmónii s ostatnými prvkami v miestnosti. Ladiť farebne i štýlovo a navodzovať Vám i Vašim priateľom a blízkym pocit útulnosti a bezpečia.

Hlavné funkcie zábradlie však nie je estetická, ale predovšetkým bezpečnostné. Preto je nutné dbať nielen na dizajn, ale aj na hustotu priečok, správnu výšku madla a ďalšie parametre. Najmä v domácnostiach, kde sú deti, je bezpečnostná funkcia zábradlie na prvom mieste.
Voľbou našej firmy získate profesionálov v odbore, ktorí Vám s výberom toho správneho zábradlia dokážu poradiť.
Vy aj Vaši priatelia budete určite nadšení kvalitou prevedenia od firmy FERCANTO s.r.o. - firmy s dlhoročnou tradíciou a stovkami spokojných zákazníkov.


 

Ložia rodinného...
Francúzky balkó...
Francúzky balkó...
Rekonštrukcia h...
Vstup do rodinn...
Ložia rodinného...
Zábradlie
Zábradlie na te...
Kované zábradli...
Kované zábradli...
V historickom o...
V rodinnom dome
Kované zábradli...
Kované zábradli...
Kované zábradli...
Kované zábradli...
kované zábradli...
 
 

LOGIN